Petr Sattler

Petr Sattler

Jmenuji se Petr Sattler. Narodil jsem se v září roku 1991 v Mostě.

V roce 2001 jsem začal docházet na hodiny klasického zpěvu do ZUŠ Floriana Leopolda Gassmanna v Mostě. O dva roky později jsem přešel na obor muzikálového a popového zpěvu k učiteli Richardu Řeřichovi. Tam jsem získal první zkušenost s muzikálem.

V roli Caesara jsem byl obsazen do muzikálu Kleopatra, který měl premiéru v roce 2006 za účasti samotného autora - Michala Davida.

S hudebním nastudováním písní mi pomáhal Eduard Klezla. Po více než 50-ti reprízách měl muzikál derniéru v roce 2010.

O rok později jej vystřídal autorský muzikál Richarda Řeřichy a Míry Kuželky - Edward Kelley (role Edwarda Kelleyho a císaře Rudolfa II.).

Od roku 2011 jsem hostem Městského divadla v Mostě. Účinkuji tam v inscenaci Williama Shakespeara (režie: Nikolaj Penev) - Večer tříkrálový, aneb Cokoli chcete (role muzikanta), muzikálu Karla Svobody (režie: Zbyněk Srba) - Noc na Karlštejně (company) a muzikálu Kiss me Kate (v režii: Pavla Ondrucha).

Také jsem zvítězil v soutěži Staň se hvězdou muzikálu s HITRÁDIEM FM, kde mě posluchači svými SMS hlasy poslali zazpívat do Divadla Kalich do muzikálu Johanka z Arku.

Dále jsem měl možnost zpívat v Divadle Broadway ve „fanklubácké“ verzi muzikálu Kleopatra (role Apollodora).

Se žáky ZUŠ v Mostě každoročně vystupuji na benefičních koncertech Magdy Malé (Mater-et-pueri) a s Vladimírem Hronem, se kterým objíždíme česká města se zábavním narozeninovým programem.

Od roku 2008 zpívám s hudební skupinou Flash joy.

Výroba, webhosting a správa webu: lweb.cz Copyright © 2012-2013, Divadlo PIKL Hluboká nad Vltavou