Pavel Šturma

Pavel Šturma

Hudba:

Narodil jsem se 3.9.1989 v Českých Budějovicích. Navštěvoval jsem základní uměleckou školu s hudebním zaměřením a v sedmi letech jsem začal hrát na keyboard a zpívat v přípravném dětském pěveckém sboru. Ve volném čase jsem se pokoušel hrát na bicí nástroje.

V roce 2000 jsem se začal naplno věnovat klavíru a vystřídal několik učitelů, kteří mě za mou hru „po svém“ nesnášeli. Ale byli i jiní, kterým se hra líbila a pod vedením Vladimíra Bondarenka jsem v roce 2009 studium úspěšně ukončil. V roce 2001 jsem zavítal do výběrového dětského pěveckého sboru Canzonetta a následně komorního sboru, kde jsem spolu se sbormistryní Annou Knotkovou rozšiřoval své pěvecké dovednosti až do roku 2009. Jako zpěvák jsem vystřídal několik amaterských kapel, kde jsem si mohl vyzkoušet i hru na kytaru.

V roce 2010 jsem dostal příležitost a mohl si zahrát hned dvě role v muzikálu Romeo a Julie (Mercuzio, Tybalt), kde jsem účinkoval skvělá dvě léta. V roce 2011 jsem se zůčastnil soutěžě Česko-Slovenská Superstar, kde jsem skončil v rozstřelu (top40) na 25. Místě „tadááá“. A v současné době spolupracuji s nadějnou skupinou Dave a Sony, kteří jsou k slyšení na radiu kiss jižní čechy a můžete mě spolu s Lukášem Randákem slyšet i na jejich prvním novém albu „Za oponou“.

Tanec:

Jako malý kluk jsem úspěšně imitoval Michaela Jacksona a vystupoval na různých tanečních a zábavních akcích. Postupem času jsem přešel k modernímu tanci Electric-Boogie, se kterým jsem vystupoval na maturitních plesech.

Záliby:

(karetní magie, psychologie), Bojové umění - Aikidó

Nyní se snažím stihnout vše, co mě baví a kombinovat to s nelehkým studiem na VUT v Brně a stejně jako Vy už se těším na nový muzikál Casanova a na shledání se s Vámi, věrnými, krásnými a usměvavými diváky!

Pája Šturma

Výroba, webhosting a správa webu: lweb.cz Copyright © 2012-2013, Divadlo PIKL Hluboká nad Vltavou