Lucie Pragerová

Lucie Pragerová

Narodila jsem se 21. května 1998 v Táboře, ale odjakživa žiji v Jindřichově Hradci. Tam také studuji Obchodní akademii T.G. Masaryka. Už od malička ráda zpívám. Jeden rok jsem chodila do Hudební Školy YAMAHA v Jindřichově Hradci. Nyní navštěvuji hodiny zpěvu na První soukromé ZUŠ v Českých Budějovicích u paní učitelky Miroslavy Veselé.

Svět muzikálů mě okouzlil, jsem jejich častým divákem. Moje úplně první vystoupení před publikem bylo v roce 2011 v Divadle Broadway v Praze na srazu fanklubu divadla. Zpívala jsem tam třikrát. Účastním se koncertů ZUŠ a vánočních koncertů.

Muzikál Casanova je pro mě srdeční záležitostí. Byla to moje první osobní zkušenost s muzikálovým divadlem. Moc si vážím toho, že jsem si již jako čtrnáctiletá mohla zahrát po boku takových umělců, jakými moji kolegové z Hluboké jsou.

Přihlásila jsem se do pěvecké soutěže Česko zpívá 2013, kde jsem postoupila do semifinále. Svoji účast v soutěži jsem ale musela přerušit, když jsem se konkurzem dostala do pražské verze muzikálu Casanova. Hraje se v Divadle Broadway a stejně jako na Hluboké nad Vltavou, mě tam můžete vidět v pěvecko-taneční company.

Jedním z největších zážitků v tomto roce, nejen pro mě, ale i pro většinu z Casanovy z Hluboké, bylo určitě účinkování na Mezinárodním muzikálovém festivalu v jihokorejském Daegu. Nejen, že jsem si zde užila pět krásných představení, ale také strávila plno zábavných chvil se svými báječnými kolegy. Pár dní na to jsme také byli součástí Poláčkova léta v Rychnově nad Kněžnou.

Celý rok jsem se nemohla dočkat prázdnin, až se na nádvoří zámku setmí, rozezní se tóny Bartákovské předehry, rozhrne se opona, na scénu vyjdou tři generace Casanovy a já zase budu stát před Vámi - diváky… Tím začne divadelní léto na Hluboké nad Vltavou…

Výroba, webhosting a správa webu: lweb.cz Copyright © 2012-2013, Divadlo PIKL Hluboká nad Vltavou