Jana Štěpánková

Jana Štěpánková

Je mi 15 let a studuji čtvrtým rokem (kvarta) osmileté Gymnázium Česká v Českých Budějovicích. Hudbě a tancování se věnuji již od mateřské školy.

Už ve třech letech jsem začala navštěvovat „Rytmické krůčky“ v Hudební škole Yamaha a v šesti letech jsem pokračovala hrou na flétnu. Tři roky po sobě jsem vyhrála celostátní kolo „Yamaha Flute show“ organizované HŠ Yamaha ČB. V sedmi letech jsem ještě k flétně přibrala hru na klavír u Mgr. Jiřiny Riesové v ZUŠ Piaristická v Českých Budějovicích, kde jsem v roce 2011 dosáhla svého největšího úspěchu – 2. místo v krajském kole soutěže ZUŠ. Vloni jsem absolventským koncertem ukončila sedmileté základní studium I. stupně hry na klavír, nyní pokračuji studiem II. stupně.

Už na základní škole jsem chodila do pěveckého kroužku a nyní navštěvuji hodiny „populárního zpěvu“ v HŠ Yamaha. V roce 2011 jsem postoupila do celostátního kola pěvecké soutěže „Yamaha Music show“. Pravidelně se zúčastňuji koncertů žáků oboru „pop zpěv“ a v rámci projektu „Večery s Yamahou“ jsme si s kamarádkami připravily již 5 sólových koncertů.

Na základní škole jsme nacvičovali různá divadelní představení a na Gymnáziu Česká se každoročně účastním zavedené recitační soutěže.

Od mateřské školy do 5. třídy ZŠ jsem navštěvovala „Školu MG a sportu – TJ Meteor a SK ELIM TEAM České Budějovice“ s výukou základů moderní gymnastiky, baletu a aerobiku. Potom jsem se věnovala modernímu tanci v tanečních centrech MOVE 21 a No Limit, nyní navštěvuji hodiny scénického tance.

Účinkováním v muzikálu CASANOVA v létě 2012 se mi splnil velký sen. Byla to moje první muzikálová zkušenost, proto děkuji realizačnímu týmu za šanci a důvěru.

Moc si vážím i další nabídky od Zdeňka Pikla zkusit si činohru v Divadle Pikl Hluboká nad Vltavou v zimní sezóně 2013. Zahrála jsem si roli dcery Sandry v komedii Antonína Procházky „S TVOJÍ DCEROU NE“.

Oba projekty mi přinesly mnoho zkušeností a krásných zážitků s partou skvělých lidí vždy před výborným publikem. Vám „milým divákům“ přeji, aby pro Vás bylo každé další představení CASANOVY také krásným zážitkem.

Výroba, webhosting a správa webu: lweb.cz Copyright © 2012-2013, Divadlo PIKL Hluboká nad Vltavou