Filip Antonio

Filip Antonio

Narozen 2.9.2003 ve znamení Panny v Praze

Filip je prima kluk, který moc rád chodí do školy. Od malička si pořád moc rád zpívá. Jeho první krůčky vedly do legendárního Kühnova dětského sboru, známého na celém světě.

Hraje krásně na klavír, baví ho break. Svou bezprostředností si už jako sotva dvouletý získal režiséry a začal točit filmy i seriály (Bazén, Velmi křehké vztahy, Přešlapy, Soukromé pasti).

Jeho první výraznou rolí byl Bastík ve filmu vynikající české, dnes už legendární režisérky Marie Poledňákové, „Líbáš jako bůh“. Následovaly filmy „Muži v naději“ či „Ve stínu“ a opět s paní režisérkou M.Poledňákovou „Líbáš jako ďábel“.

Zahlédnout ho můžete i ve filmu „Muž s fagotem“, který točil pro zahraničí.

V pražském divadle Broadway si zazpíval v muzikálu „Je třeba zabít Davida“ a ve „Vánočním zázraku“, kde ztvárnil velmi obsáhlou hlavní roli malého Tomáše s exponovanými hudebně-tanečními a hereckými čísly. Stále účinkuje v divadle Goja Music Hall v muzikálu „Děti ráje“ ve výrazné dětské roli Čusbuse a také v divadle Kalich v muzikálu „Osmý světadíl“.

Na klavírních soutěžích získal 1.cenu v Národní soutěži základních uměleckých škol České republiky a 2.cenu v krajském kole Národní soutěže základních uměleckých škol České republiky. Má za sebou koncertování v sále Martinů na pražské HAMU s repertoarem W.F.Bach, F.Chopin, K. Slavický.

Strašně rád se směje a dělá blbiny se svým bráškou Viktorem, nemá rád nepravedlnost, dlouho jí, nebaví ho po sobě uklízet, nejvíc mu chutná jablečný štrůdl od babičky a touží se stát hudebním skladatelem.

Výroba, webhosting a správa webu: lweb.cz Copyright © 2012-2013, Divadlo PIKL Hluboká nad Vltavou