Jak se k nám dostanete?

Mapa Hluboká nad Vltavou Parkoviště Hluboká nad Vltavou

Autem, zájezdovým autobusem:

Auto zaparkujte dole na náměstí, nebo na některém z parkovišť, kam Vás navede dopravní značení; z náměstí trvá cesta nahoru na zámek cca 10-15 minut pěšky.

Parkoviště pro zájezdové autobusy se nachází v ulici Nad parkovištěm (v mapě viz. "velké parkoviště"). Odtud trvá cesta na zámek cca 15-20 minut pěšky.

Autobusem:

Autobusem MHD č.4 z Českých Budějovic, nebo autobusy ČSAD
Zastávka: Hluboká n.Vlt.,Pod kostelem

Vlakem:

Vlaková stanice Hluboká nad Vltavou (ze směru Plzeň hl.n.) nebo Hluboká nad Vltavou-Zámostí (ze směru Praha hl.n.).

Obě stanice jsou vzdáleny asi 3 km po silnici od náměstí Hluboká nad Vltavou.

Pravidla pořadatele

Zakoupením vstupenky divák souhlasí s obchodními podmínkami pořadatele.

OBCHODNÍ PODMÍNKY A PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY MUZIKÁLU NA NÁDVOŘÍ ZÁMKU HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

Respektujte, prosím, začátky představení! S ohledem na specifikum scény na nádvoří zámku, není možné po začátku představení diváky do areálu zámku Hluboká nad Vltavou vpustit! Představení se koná i při nepříznivém počasí (mírný déšť, chlad apod.).

Začátek představení může být s ohledem na špatné počasí posunut až o 30 minut. Bude-li představení zahájeno, vstupné se nevrací! Představení se ruší při velmi nepříznivém počasí (silný déšť, bouřka, vítr apod.). Konečné rozhodnutí o zrušení představení bude vydáno až na zámku Hluboká nad Vltavou, těsně před začátkem představení.

Vstupné za zrušené představení obdržíte oproti vráceným vstupenkám v místě jejich nákupu. Nárok na vrácení vstupného je třeba uplatnit do 30 dnů od zrušení představení. Vstupenky hrazené bankovním převodem nebo dobírkou je třeba doručit (osobně, poštou, faxem, e-mailem) zpět prodejci a to spolu s číslem účtu, na který bude vstupné vráceno. Servisní poplatky se nevracejí. V hledišti je s ohledem na ostatní diváky zakázáno používat deštníky!

Doporučujeme návštěvníkům teplé oblečení, při deštivém počasí pláštěnky.

Během představení je zakázáno používat fotoaparáty, videokamery a mobilní telefony!

Do areálu zámku Hluboká nad Vltavou je v době konání představení zákaz vstupu domácích zvířat. Na nádvoří zámku platí zákaz kouření. Kouření je možné před hlavní bránou zámku.

Kapacita hlediště: 340 míst (332 sedadel + 8 přístavků)

Výroba, webhosting a správa webu: lweb.cz Copyright © 2012-2013, Divadlo PIKL Hluboká nad Vltavou